Gagerlar GAG’larını Nasıl Kullanmak İstiyor?

Gager araştırması

Paylaşmayı unutmayın.

Merhaba fikirleriyle dünyayı değiştirmek için bizi bu yolda hiç yalnız bırakmayan ve desteğini hep arkamızda değil direkt olarak yanımızda hissettiğimiz sevgili Gager! Umarız senin için her şey yolunda gidiyordur. Çünkü biz dünyayı daha iyi, daha dürüst, daha şeffaf bir yer haline getirmeye başladık. Bu kimin sayesinde oldu biliyor musun?  TABİİ Kİ SEN! Senin fikirlerin birçok markaya etki ederek stratejileri yeniden çizdirdi,  alışılagelmiş anlayışları yerle bir etti. Tüketiciyi barkod olarak gören anlayışı bu yeryüzünden silene kadar da buna devam edeceğini biliyoruz. Ayrıca gelişen dünyada teknolojiyi yakından takip eden Gager, mobil uygulamaların gelişme stratejilerini çizmelerinde büyük rol oynadı.

Gager Yazısı Ara Görsel

@pabloheimplatz

Adgager, Gagerları ile gelişen ve büyüyen bir platform. Kurulduğumuz ilk günden itibaren bu böyle oldu ve böyle olmaya her zaman devam edecek. Gagerlar bizim en önemli varlığımız. Tabii bu aşamada, Adgager çalışanları olarak bizler de “Gagerlarımıza nasıl daha fazla katkı sağlayabiliriz?”, “Nasıl Gagerlarımıza daha faydalı olabiliriz?” muhasebesini yapıyoruz.

Bu aşamada ilk olarak hatırlarsınız ki bir Los Angeles ve Harvard çekilişimiz oldu. Çekilişi kazanan Gagerlarımız yanlarına birer arkadaşlarını da alarak LA ve Harvard’ta bir hafta geçirecekler. Bu arada gezi tabii ki Adgager sponsorluğunda gerçekleşecek. Eğer ki bir Gager’ın dahi hayaline dokunmasına yol açmış olursak, bu hayale ortak olup gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsek bu bizim için en büyük mutluluklardan olur.

Gag Harcamaları Araştırması

Hatırlarsanız bir Gager araştırması yapmıştık ve siz Gagerlarımıza “Kazandığınız GAG’ları nasıl harcamak istersiniz?” diye sormuştuk. Bu araştırma sonuçları çıktı ve raporlaması tamamlandı. İlk olarak Gagerlarımıza “Bir dahaki çekiliş nereye olsun?” diye sormuştuk. İşte o araştırma neticesinde en çok oy alan iki Avrupa şehrini açıklama vakti geldi!

Araştırma sonucunda en çok oyu alan iki Avrupa şehrinden ilki; romantizmin başkenti Paris. Bu araştırma aslında sadece Paris’e çekiliş düzenleneceğini göstermedi; aynı zamanda Gagerlarımızın ne kadar romantik olduklarını da ortaya çıkarmış oldu.

Gager Yazısı Ara Görsel

@anthonydelanoix

Araştırma sonucunda en çok oyu alan ikinci Avrupa şehri ise; hayaller şehri Amsterdam. Anlaşılan o ki Gagerlarımız doğayı ve bisiklet kullanmayı da çok seviyor.

Gager Yazısı Ara Görsel

@hftporg

Aynı zamanda araştırmadan çıkan raporlar neticesinde; projeye katılan Gagerlarımızın %35’i, kazandıkları GAG’ları direkt olarak banka hesaplarına çekmek istediklerini söyledi. %14’ü ise büyük çekilişlere katılmak istediklerini ve bir diğer %14 de eğitim(ler) satın almak istediklerini belirtti. Ayrıca projeye katılan Gagerlarımızın %24’ü de e-ticaret sitelerinden indirim kuponu ve kahve dükkanlarından kahve alışverişi yapmak istediklerini belirttiler. Yine projeye katılan Gagerlarımızın %9’u kazandıkları GAG’ları sosyal sorumluluk projelerine bağışlamak istediklerini belirttiler.

Çok sevgili Gager,

Unutma sen, ben değil ‘BİZ’ olunca dünyayı değiştirebiliriz! Yukarıda da belirttiğimiz gibi değiştirmeye başladık bile. Bunun için Adgager ekibi olarak varlığından çok memnunuz. Seninle birlikte gelişmek, seninle birlikte zirvede olmak ve yine seninle birlikte dünyayı çok daha yaşanılabilir bir yer kılmak için var gücümüzle çalıştık, çalışıyoruz ve çalışacağız. Dünyayı değiştiren olgu ise günümüzde ‘fikirler’ Biliyoruz ki en güçlü ve en farklı fikirler sende. En güçlü motivasyonunu daima hatırla: “Fikri değiştir, dünya değişsin.”

Dünyayı daha güzel bir yer olarak kılmak için her gün daha iyiye…

Paylaşmayı unutmayın.

İlgili Sayfalar