İş Dünyasına Yönelik Ağustos Etkinlikleri

ağustos etkinlikleri

Paylaşmayı unutmayın.

Bulunduğumuz şehirlerin karmaşasından, her alanda kalabalık oluşundan bıksak da gerek kendimizi geliştirmek gerek dinlenmek için bir çok etkinliğe ulaşmamız çok kolay. Bakalım iş dünyasına yönelik ağustos etkinlikleri olarak bu ay listemizde neler var…

İşte, İş Dünyasına Yönelik Ağustos Etkinlikleri

Startup Hikayeleri: İn in al 

Yeni nesil bir ödeme platformu olan ininal firmasının, yola çıkış hikayesi ve bugün geldiği noktayı dinleyiciler ile paylaşacağı etkinliğe Workinton ev sahipliği yapıyor.

Levent 199 | 15 Ağustos 19.00-22.00

Dijital Dünyada Kişisel Markalaşma

@Vİktor Hanacek

Dijital Pazarlama Okulu bu etkinliğinde, sektörde kendinizi nasıl konumlandırmanız gerektiğini ve bu konumda nasıl görünür olabileceğinizi sizlerle paylaşacak.

KWORKS Entrepreneurship Research Center | 17 Ağustos 18.30-21.30

Girişimciler için Etkili Sunum Teknikleri

TUGIM kurusucu Murat Ünver, girişimcilerin daha etkili ve verimli bir sunum için nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında sizlerle bildiklerini paylaşacak.

İTÜ Çekirdek | 10 Ağustos 18.20

Kayıt ve detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Startuplar için Fikri Mülkiyet Stratejileri

SUCool tarafından gerçekleştirilen Startup Globe Meetup etkinliklerinin dokuzuncusu olan bu etkinlikte, özellikle bilişim sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerin iş fikirlerini ve geliştirdikleri teknolojileri koruyabilmek adına atmaları gereken adımları, patent ve marka tescili ile ilgili hukuki süreçler ele alınacak.

IMPACTHUB Istanbul | 24 Ağustos 18.30-21.00

Uygulamalı Dijital İçerik Yazarlığı Sınıfı 

Dijital içerik üretiminin temellerinin uygulamalı olarak öğrenileceği bu etkinlikte, yaratıcılık ve farklı olmak araştırılacak.

Tezgahçılar | 19-20 Ağustos 10.00-17.00

HacknBreak: Açık Inovasyon Kampı ve Konferansı 

kişisel gelişim etkinlikleri

@hack’nbreak

Etkinlik, farklı disiplinlerdeki geliştirici, tasarımcı ve girişimci topluluklarını aynı mekanda ve ortak bir hedefte zaman geçirmeleri için bir araya getiriyor.

Teknopark Izmir Inovasyon Merkezi / Urla | 19-27 Ağustos

Program için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Google AdWords Eğitimi

Ağustos Etkinlikleri

@Edho Pratama

Google reklamcılığı geniş kapsamlı bir şekilde ele alınarak bir Adwords kampanyasının nasıl oluşturulacağı, yönetileceği ve nasıl optimize edileceği katılımcılara aktarılmış olacaktır.

KWORKS Ankara | 12 Ağustos 11:00-17:00

Söz konusu eğitim olduğunda Facebook tarafından hazırlanmış eğitimleri de mekansız bir şekilde alınabilme özelliği ile unutmamak gerekir. Bu konu ile ilgili olarak “Facebook’tan Yeni Bir Eğitim: Blueprint” başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Paylaşmayı unutmayın.

İlgili Sayfalar