Geleceğin Yönetici Adayları Bu Akademide!

Paylaşmayı unutmayın.

Geleceğin Yönetici Adayları Bu Akademide! – Young Executive Academy, İKİNCİ DÖNEM BAŞVURULARI BAŞLADI!

ÖğrenciKariyeri tarafından 2018 yılında hayata geçirilen Young Executive Academy (YEA) 5 farklı alanda geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiştir. İnsan Kaynakları, Endüstri 4.0, Satış – Pazarlama, Big Data ve Girişimcilik alanında uzman olmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara yönelik program bu sene 6 aylık sürecek ve online gerçekleşecek.

Geleceğin Yönetici Adayları 6 Ay boyunca 80’dan fazla şirket ile bir araya gelecek. Ön Başvuru sonrası yapılacak online sınavda başarılı öğrenciler katılıma hak kazanacak. Şirket sunumlarının yanı sıra, workshop ve networking ortamları ile şirketlerle online portallar üzerinden görüşmeler yapılacak. İster öğrenci, ister girişimci olun, yeteneklerinizi YEA Online Akademi ile donatmanız başarılı olmanız için şart! Akademi sonunda Başarı veya Katılım Sertifikası da alacağınızı unutmayın.

Young Executive Academy Başvurusu İçin Tıklayın

Akademiye Şimdiye Kadar Katılım Gösteren Firmalar

YEA, yetenekli genç yönetici adayların stratejik bakış açılarını ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen, değişime ayak uyduran değil değiştiren bireyler için özenle hazırlanmış bir dizi akademi programıdır. Katılımcıların, her eğitim sınıfında 250 lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile sınırlandırılacağı, assessment test ile belirleneceği, konuşmacı şirket yetkililerinin ise alanında uzmanlardan seçileceği konsept bir akademi programıdır. İkinci dönem kontenjanları dahilinde her sınıfa +100 öğrenci ekleyeceğiz. 2018 Yılında başlayan Young Executive Academy ile 2 yılda 50’den fazla şirket ile 4000+ yeteneğe dokundu.

Akademi Programları: İnsan Kaynakları, Satış – Pazarlama, Endüstri 4.0, Big Data ve Girişimcilik

Young Executive Academy Başvurusu İçin Tıklayın

Paylaşmayı unutmayın.

İlgili Sayfalar