Specdrums İle Renklerin Müziğine Kapılacaksınız!

müzik yüzükleri specdrums

Paylaşmayı unutmayın.

Hepimizin hayatında kuşkusuz, müziğin yeri farklıdır. Üzgün veya mutlu olduğumuzda, duygularımızı en iyi müzik yoluyla ifade edebiliriz. Peki kendi müziğinizi yapmayı hiç düşündünüz mü? Tabii bunun için herhangi bir müzik aletine ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu yazımızda anlatacağımız ürün, istediğiniz herhangi bir yerde renklerden müzik yapmanızı sağlıyor. Üstelik bunun için yanınızda öyle büyük müzik aletleri taşımanıza da gerek yok. Şimdi dünyanızı ses makinesi haline getiren Specdrums‘u, hep birlikte inceleyelim.

Specdrums

@Specdrums

Parmaklarınızın Ucundaki Müzik

Specdrums, dünyanın renklerini kendi kişisel makinenize dönüştüren, uygulamaya bağlı halkalardır. Parmağımıza takabildiğimiz bu yüzükler, bütün renkleri farklı sesler olarak algılayarak, bizler için bir melodi sesi oluşturur. Ürün renklerden nota aldığı için isterseniz elbiselerinizden isterseniz de evinizdeki mobilyalardan, kısacası dokunabildiğiniz her şey üzerinden kendinize göre melodiler oluşturabilirsiniz. Dünya renklerle dolu olduğu için Specdrums’ı istediğimiz yerde rahatça kullanabiliriz.

Hem IOS hem de Android uygulaması ücretsiz olarak bizlere sunuluyor. Uygulamasında bu ürüne 10 zil sesi bağlayabilme şansımız var. Telefonumuzun zil sesini ayarlayabilmek için yapmamız gerekenler oldukça basit. Sadece uygulamayı açmak ve dilediğimiz gibi bir yerlere dokunmak. Ardından oluşturduğumuz sesleri dinleyebiliriz.

Specdrums

@Medium

Özellikle en beğenilen özelliği; istediğimiz renge, kendi belirleyebileceğimiz bir nota vermek. Üstelik kullanıcılar, yüzüğün kullandığı enstrüman türlerini kendi seçebilir ve klavyeler, synth’ler, davul setleri gibi ses efektleri kullanabilir.

Specdrums’un kurucusu ve Cornell’den mezun bir mühendis olan Steven Dourmashkin: “Davulcu olarak yetişirken, drum setinden uzaklaştığımda her şeye dokunacağım ve dokunuşlarımı gerçek seslere dönüştürebilen taşınabilir bir davul makinesi yaratmaya kararlıyım.” açıklamasını yapmasının üstünden fazla zaman geçmeden, bizler için Specdrums’u üretti. Ardından Specdrums için, “Her yaştan ve müzik geçişinden ayrılamayan insanlar için dilediği her yerden erişebilir ve taşınabilir müzik aleti olarak tasarladık. Herkes için eğlenceli ve mükemmel…” diyerek, yaptığı şeyden fazlasıyla memnun ve mutlu olduğunu belli etmiş oldu.

Herkes tarafından beğenilecek bu ürüne, Ocak 2018’de başlayacak olan satışından sonra sadece 34 dolar üzerinden sahip olabilirsiniz veya bir arkadaşınıza da hediye etmek isterseniz ikisini birden, 74 dolar fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Şimdi Specdrums’un neler yapabileceğini daha iyi anlayabilmek için aşağıda bulunan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Paylaşmayı unutmayın.

İlgili Sayfalar