CEOtudent Platformu Artık Cep Telefonlarında

ceotudent-yayinda

Paylaşmayı unutmayın.


CEOtudent Platformu Artık Cep Telefonlarında – Teknolojinin gelişimi ile birlikte birçok site hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Kimini haberleri için okuduk, kimini verdiği eşsiz bilgileri için takip ettik. 2015 yılında hayatımıza adım atan CEOtudent internet sitesi de bunlardan biriydi. Gündemden tutun, başarı hikayelerine, girişimcilik fikirlerinden kariyere, kültüre yaşama dokunan 20.000’den fazla içerik barındıran bu sitede 18-35 yaş grubu kendini buldu.

Bu sitenin bu kadar sevilmesinin en büyük nedeni kullanıcıların da platforma üye olduktan sonra içerik ekleyebiliyor ve içeriklere yorum atabiliyor, içerik üreticilerinden beğendiklerinin yazılarını tekrar okuyabilmek adına saklayabiliyor olmasıydı. CEOtudent ekibi, bu hızlı gelişime kayıtsız kalmadı ve sadece bilgisayarlardan değil mobil uygulamasını da tasarlayarak platformu daha da kolay ulaşabilmeyi sağladı.

iOS ve Android için yayınlanan CEOtudent uygulaması ekibin titiz çalışmalarıyla olabildiğince minimal şekilde kurgulandı. Uygulamayı buradaki bağlantıya tıklayarak artık cep telefonlarınıza, tabletlerinize de indirebilirsiniz.

ceotudent-mobil-uygulama
ceotudent-mobil-uygulama

CEOtudent’in Gelişimi Nasıl Olmuştu?

Hızlı gelişen internet sitesi oluşumu, 2018 yılının başlarında BIC Angels’tan 3,2 Milyon Dolar yatırım aldı. CEOtudent yatırım turuna aynı zamanda BIC’in yatırımcılarından biri olan Milli Basketbolcu Sinan Güler başta olmak üzere, bir çok kişi vardır. Bunlar; Bahadır Pekkan, Rıfat Nasi, Kıvılcım Çaylı ve BIC Angels’in kurucusu Joachim Behrendt katılmıştı. O günden bugüne kadar çalışmalarını CEOtudent platformunu geliştirmek adına çalışan ekip mobil uygulaması ile de adından oldukça söz ettireceğe benziyor.

CEOtudent’te yer alan içerikleri ile sosyal medyada ay bazında 30 milyon kişinin okuması, özellikle 18-35 yaş grubuna hitap eden markalarında dikkatini çekiyor. Özgün, keyifli ve farklı içerikleriyle markaları kendi okuyucu kitlesinin buluşma platformu haline gelmesi de CEOtudent’in başka bir gurur kaynağı… Yapı Kredi’den, Arçeliğe, Udemy’den Unilever’e P&G’dan Pfizer’a, Garanti BBVA’dan Unilever’e kadar birçok marka CEOtudent’i tercih etmeye devam ediyor.

Eğer sizde bir markaysanız, fütürist, idealist ve vizyoner bir kitleye ulaşmayı hedefliyorsanız, CEOtudent’i mutlaka incelemeli ve değerlendirmeye almalısınız. Şimdinin ve geleceğin marka internet platformlarından biri olan CEOtudent ile hem internet sitesinden hem de mobil uygulamasından hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ceotudent uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Facebook Yorumları
Ne düşünüyorsun?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Paylaşmayı unutmayın.

İlgili Sayfalar